XVII edycja Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

W dniach 28-29 marca 2017 roku, w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się XVII edycja Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Podczas dwóch dni Sympozjum mieliśmy możliwość wysłuchania inspirujących wystąpień oraz zagorzałych dyskusji pomiędzy reprezentantami branży telekomunikacyjnej i mediów oraz przedstawicielami administracji publicznej, dostawcami rozwiązań oraz nowych technologii. W tym roku podczas Sympozjum gościliśmy ponad 550 … Czytaj więcej »

XIX Wielka Gala Złotych Anten Telekomunikacji i VIII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów

XIX Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i VIII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów odbyła się 28 marca 2017 roku o godz. 19 w Hotelu Sheraton, w Warszawie. Podczas Wielkiej Gali nagrody przyznano w 8 kategoriach za osiągnięcia dokonane w ubiegłym roku. Przedstawiamy Państwu Laureatów tegorocznego konkursu.   Złote Anteny Świata Telekomunikacji w poszczególnych kategoriach otrzymali: … Czytaj więcej »

Posiedzenie Rady Programowej XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

18 stycznia 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Celem spotkania było ustalenie zakresu merytorycznego konferencji, która stanowi efektywną i unikalną platformę do debaty na temat rozwoju sektorów telekomunikacyjnego i współpracujących. Wiosenna edycja wydarzenia odbędzie się 28-29 marca 2017 r. w Hotelu Sheraton w … Czytaj więcej »

XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

W ostatnich latach jesteśmy świadkami dynamicznego postępu technologicznego w sektorze telekomunikacji i mediów. To za jego sprawą realizowane są procesy usprawnień w życiu społecznym i gospodarczym. Postęp technologiczny, jaki obecnie obserwujemy, wynika przede wszystkim z kształtowania się społeczeństwa informacyjnego, którego oczekiwania ciągle wzrastają. Na temat głównych wyzwań, przed którymi stoi branża, debatę będą mieli okazję … Czytaj więcej »