Posiedzenie Rady Programowej XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

18 stycznia 2017 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Programowej XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Celem spotkania było ustalenie zakresu merytorycznego konferencji, która stanowi efektywną i unikalną platformę do debaty na temat rozwoju sektorów telekomunikacyjnego i współpracujących. Wiosenna edycja wydarzenia odbędzie się 28-29 marca 2017 r. w Hotelu Sheraton w … Czytaj więcej »

XVII Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

W ostatnich latach jesteśmy świadkami dynamicznego postępu technologicznego w sektorze telekomunikacji i mediów. To za jego sprawą realizowane są procesy usprawnień w życiu społecznym i gospodarczym. Postęp technologiczny, jaki obecnie obserwujemy, wynika przede wszystkim z kształtowania się społeczeństwa informacyjnego, którego oczekiwania ciągle wzrastają. Na temat głównych wyzwań, przed którymi stoi branża, debatę będą mieli okazję … Czytaj więcej »

9. Warsaw International Media Summit już za nami!

12-13 października 2016 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się 9. edycja Warsaw International Media Summit, wydarzenia poświęconego tematyce najnowszych strategii i trendów obowiązujących na rynku telekomunikacyjnym i mediów. W Kongresie uczestniczyło ponad 350 gości, a wśród nich m.in. prezesi kluczowych firm sektora telekomunikacyjnego i mediów, regulatora, główni przedstawiciele administracji centralnej oraz instytucji związanych … Czytaj więcej »